MENU

 

 

Правила поведінки на воді

17 державна пожежно-рятувальна частина інформує про правила поведінки на воді.

Із настанням сухої і спекотної погоди люди надають перевагу відпочинку біля водойм. Купання у водоймах не завжди є безпечним. Варто пам’ятати, що основними умовами безпеки є правильний вибір і обладнання місць для купання, навчання дорослих та дітей плаванню, суворе дотримання правил поведінки під час купання і катання на плавзасобах, постійний контроль за дітьми у воді з боку дорослих.

Відпочинок на воді допускається тільки у спеціально відведених місцевими органами влади та обладнаних для цього місцях. Безпечніше відпочивати на воді у світлу частину доби. Купатися дозволяється в спокійну безвітряну погоду при температурі води не менше +18, повітря не нижче +24. Не лізьте у воду в незнайомому для вас місці, уникайте води зі швидкою течією, не заходьте у воду напідпитку, ніколи не плавайте наодинці, особливо якщо не впевнені у своїх силах. Купаючись на «дикому» пляжі чи у незнайомому місці, не пірнайте з берега, гірки, дерева. У воду слід входити неспішно, обережно пробуючи дно ногою; купатися краще там, де є рятувальні служби.

До плавок потрібно прикріпляти шпильку, якщо далеко від берега судома зведе руку чи ногу, укол шпилькою допоможе відновити еластичність м’язів. Утримуйтеся від далеких запливів, бо переохолодження – головна причина трагічних випадків.

Обережно отруєнні гриби та дико рослі рослини

Безпека життєдіяльноcті в побуті

Перша медична допомога

Правила дорожнього руху

Правила поведінки в громадських місцях

Правила поведінки на воді

Противопожежна безпека

Попередження пожеж в житловому секторі

 

 

наверхнаверх